Condominio Do Edificio Belfort
Deze 1-slaapkamer Condominio Do Edificio Belfort Rio de Janeiro villa biedt plaats aan maximaal 4 gasten en ligt op 2 km afstand van belangrijke historische bezienswaardigheden zoals het Fort Copacabana.
Het vakantiehuis bevindt zich op 15 minuten rjden vanaf het Museum voor Moderne Kunst en op een korte afstand van metrostation Cardeal Arcoverde. Deze villa in de Copacabana wijk is gesitueerd op 3 km van het Parque Garota de Ipanema, terwijl Rodolfo Dantas busstation op 400 meter verderop is. Winkelliefhebbers zullen genieten van de locatie op 3,1 km afstand van de Praça General Osório.
De 2-badkamer accommodatie heeft een badkamer, voorzien van een douche. De badkamers hebben ook een haardroger en badlakens voor uw gemak.
Condominio Do Edificio Belfort villa heeft een koelkast, een oven en keukengerei in een keuken voor self-catering. Cervantes serveert Braziliaanse specialiteiten en ligt op wandelafstand van nog geen 5 minuten. Gasten kunnen Condominio Do Edificio Belfort villa met de auto in 15 minuten bereiken vanaf de luchthaven Santos Dumont.
- Locale bezienswaardigheiden
- Praia Vermelha1,5 km
- Aterro do Flamengo4 km
- Luchthavens
- Luchthaven Santos Dumont9 km
- Treinstations
- Estação D Pedro II Central Station7 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Internet toegang
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Lift
Horeca
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Wasmachine
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is Santos Dumont van Condominio Do Edificio Belfort villa?
Er is een 5 km afstand tussen Santos Dumont en Condominio Do Edificio Belfort villa. - ❓
Welke restaurants in de buurt zijn tijdens het verblijf in Condominio Do Edificio Belfort villa te bezoeken?
Gasten van Condominio Do Edificio Belfort villa kunnen eten in Cervantes restaurant, dat Braziliaanse gerechten serveert. - ❓
Hoeveel gasten kan Condominio Do Edificio Belfort villa ontvangen?
De accommodatiecapaciteit van Condominio Do Edificio Belfort villa is voor maximaal 4 personen. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in het vakantiehuis?
Het vakantiehuis beschikt over een keuken met een koelkast, een oven en keukengerei. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Condominio Do Edificio Belfort villa?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Rio de Janeiro zijn de Suikerbroodberg kabelbaan en het Museum voor Moderne Kunst, die respectievelijk op 3 en 6 km van Condominio Do Edificio Belfort villa liggen. Daarnaast is het Parque Garota de Ipanema (3,1 km) ook een aanrader om te bezoeken.